USMLE Forum - Largest USMLE Community
romanian thread - florin - Printable Version

+- USMLE Forum - Largest USMLE Community (https://www.usmleforum.com)
+-- Forum: USMLE Forum (https://www.usmleforum.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Matching & Residency (https://www.usmleforum.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: romanian thread - florin (/showthread.php?tid=59872)



0 - ArchivalUser - 11-16-2005

1. E important sa gasesti un barbat, care sa te ajute in gospodarie, care din cind in cind sa gateasca, sa faca curat si in plus sa aiba o slujba.
2. E important sa gasesti un barbat, care sa te faca sa rizi.
3. E important sa gasesti un barbat, pe care sa te poti baza si care sa nu te minta.
4. E important sa gasesti un barbat, care sa a fie bun in pat si care sa faca dragoste cu tine din placere.
5. E foarte important ca cei 4 barbati sa nu se cunoasca între ei!
Trimite unui prieten
------------------------------------------------------------------------



0 - ArchivalUser - 11-16-2005

ion si gheorghe povesteau:
ion:-ma gheorghe,ce porci sunt barbatii astia!!
gheorghe:ioane,te rog sa faci afirmatia asta la singular!
ion:ba gheorghe,ce porc esti!!


0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Domnul si doamna au iesit la plimbare. Merg ei cît merg - trece un barbat... ce sa spun! Figura - de om onorabil. Corp - atletic. Haine - ultima moda de la Paris. Barbatul o saluta pe doamna si ea raspunde.
- Cine-i asta? Cine-i asta? întreaba domnul.
Raspunde doamna: Este un membru al cercului meu.
Mai merg ei cît mai merg - iar trece un barbat... ce sa spun! Figura - de om onorabil, cum am spus. Corp - atletic, cum am spus. Haine - ultima moda de la Paris, cum am spus. Barbatul o saluta pe doamna si ea raspunde.
- Cine-i asta? Cine-i asta? întreaba domnul.
Raspunde doamna: Este un membru al cercului meu.
Mai merg ei cît mai merg - si trece o femeie... ce sa spun! Figura - Gioconda. Corp - manechin. Haine - ultima moda de la Paris, cum am mai spus. Domnul o saluta si ea raspunde!
- Cine-i asta? Cine-i asta? întreaba doamna.
Raspunde domnul:
- Este un cerc al membrului meu.



0 - ArchivalUser - 11-16-2005

O femeie era suparata ca sotul ei nu vroia sa faca dragoste decât cu lumina stinsa. Hotarâta sa-si scape sotul de inhibitii, într-o seara aprinde lumina si-l surprinde pe acesta cu un casravete ân mâna.
- Asta mi-ai facut tu mie în ultimii 10 ani?
- Iubito, lasa-ma sa-ti explic...
- Ce sa-mi explici, tradatorule. Impotentule!
- Apropo de tradare, poate-mi explici tu cei doi copii!



0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Cand era Brigitte Bardot celebra, într-o statiune de pe Coasta de Azur vede un turist anuntul: `Concurs de tragere la tinta, premiul trei o motocicleta.`
Participa acela la concurs, ia locul doi, se urca pe podium, si într-adevar, vede ca celui care luase locul trei i se aduce o motocicleta. Lui i se aduce un tort.
- Ce?! Premiul trei o motocicleta si premiul doi un tort?!
- Da, deoarece tortul l-a facut Brigitte Bardot.
- ÃŽmi bag pula-n Brigitte Bardot!
- Nu se poate, domnule, asta-i premiul întîi


0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Sotul vine inopinat acasa si-si gaseste sotia goala în pat. În scrumiera arde un trabuc.
- Ce-i cu asta, nenorocito?
- Nu stiu, se bîlbîie femeia speriata.
- Daca nu-mi explici imediat, te omor. Spune-mi, de unde a aparut tigara asta?
Atunci se aude din sifonier o voce înfundata:
- Din Havana, domnule



0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Un studiu recent a vrut sa afle în ce zile doresc barbatii sa faca sex. Rezultatele au fost surprinzatoare: barbatii prefera zilele care încep cu M: Marti, Miercuri, Mîine, Mereu, Msîmbata si Mduminica


0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Vine un cetatean la un doctor si spune acestuia ca nu se poate duce la veceu. Doctorul din greseala ii da un calmant in loc de laxativ si ii spune sa vina a doua zi sa-i spuna cum a fost.
A doua zi vine asta si este intrebat de doctor:
- Domnule cum a fost?
- Ma cac pe mine dar nu mai imi pasa


0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Buna,
as vrea sa stiu si eu care este parerea voastra despre volunteer sau observership,este un lucru bun sau o pierdere de timp?merci mult.


0 - ArchivalUser - 11-16-2005

Vine un pitic la doctor:
-Dom doctor am probleme sexuale.
Doctorul:
-Bine ma suie-te pe masa!
Se suie piticu pe masa. Ii baga doctoru mana-n chiloti, trage si vede o scula babana. Doctoru :
-Pa bine ba piticule ..cu darabu asta spui mie ca ai probleme sexuale?
-Dom doctor cand mi se scoala cad in cap.