Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romanian thread - florin
#81
UCDavis--GI Transplant Research/ stem cells (ca e hot in CA)--de 3 ani

ferret
banuiesc ca si pe tine te intreaba toti de ce andreea cu double e??? (cineva mi-a zis what a waste of e in your name! SmileSmileSmile
Ce fel de research faci in cardio?
Ai aplicat in CA, nu?
programele la care am aplicat eu in CA inca dorm linistite...
Reply
#82
Patru soriceoaice vroiau sa treaca calea ferata !
Trece prima, dar trenul o prinde sub roti si ii taie coada.
Cele trei ramase, stau ingrozite si se gandesc la modul in care sa procedeze astfel incat sa nu pateasca ca prima. Fara coada stiau ca nu vor mai fi regulate de nici un sobolan sexy si tanar !
Cea mai batrana isi ia "inima in dinti" si trece. Pateste ca prima.
A doua, dupa cativa ani, de plictiseala, trece si ea ... dar ... la fel !
Ultima, si ca mai tinerica, mai sta dupa aceea cativa ani si gandeste ca daca va baga coada intre picioare va scapa cu "fata curata". Zis si facut; baga coada, trece... dar... trenul ii taie capul !
Morala :
femeile cand simt ceva intre picioare isi pierd capul !
Reply
#83
Vine iepurasul la urs.
- Nene ursule, hai la bar ca fac eu cinste.
- O, bun, se bucura ursul, hai.
Ajung ei la bar, vine barmanul. Zice iepurasul:
- Barman, o tuica pentru mine si o Cola pentru urs.
Se supara ursul, il scoate pe iepuras afara si spune:
- Asculta, iepurasule, noi sintem prieteni, da' daca-mi mai faci o faza din asta sa ma umilesti in public te bat de te las lat.
A doua zi, iar vine iepurasul la urs.
- Hai ursule la bar ca fac cinste.
Se duc, vine barmanul, zice iepurasul:
- O tuica pentru mine si doua Cola pentru urs.
Il scoate ursul pe iepuras afara si il bate de-l face praf.
A treia zi:
- Nene ursule, hai la bar ca iar fac cinste.
Merg ei iar, se aseaza la bar, vine barmanul, iepurasul:
- Barman, o tuica pentru mine si o Cola pentru urs ca daca bea doua iar se-mbata si nu mai stie ce face.



Reply
#84
La barul din padure s-a bagat vodca. Alcolistul de iepuras se asaza si el la coada. La un moment dat, apare Ursul care se baga in fata.
Iepurasul, enervat: "Bai nenorocitule, ce te bagi ma in fata??".
Se intoarce Ursul si intreaba: "Care-ai vorbit, BA?!?".
Toate animalele se fac ca ploua torential. Vine si randul iepurasului, cumpara o naveta intreaga (sa aiba pt. iarna) si se duce acasa. Se asaza in fotoliu, deschide o sticla, trage un gat sanatos si zice: "Io ba, ce, esti jmecher?"
Reply
#85
Intra un tip intr-un bar cu o pasarica pe umar. Se apropie de barman shi-i zice:
- Un wisky pentru mine shi doua pentru pasarica.
Barmanul se conformeaza shi presteaza serviciul cerut.
Din doua inghitzituri termina wisky-ul. Pasarica shi ea consuma rapid cele doua pahare.
Tipul cere din nou:
- Un wisky pentru mine shi doua pentru pasarica.
Barmanul umple din nou paharele care sunt consumate rapid.
La a treia cerere, barmanul foarte curios intreba:
- Care-i faza cu pasarica asta?
Tipul catranit:
- Lasa-ma-n durerea mea. M-a pus dracu' shi am fost la pescuit.
La un moment dat am tras unditza shi ce sa vezi? Am scos un peshtishor de aur.
Asta cu lacrimi in ochi se roaga de mine sa-l arunc inapoi in apa ca-mi indeplineshte o dorintza.
Il arunc inapoi shi apoi ma intreaba ce dorintza am. Eu i-am zis: :"Vreau o pasarica nesatula".
Ce shtie peshtishorul de aur ce-i aia o "pasarica".
Reply
#86
La baia publica din padure,ursul se uita la iepuras shi ii zice:eu cred ca tu faci laba!La care iepurasul se intoarce nervos:CE,MA,CE?CE TE INTERESEAZA PE TINE CU CE VITEZA MI-O SPAL EU?
Reply
#87
Vulpea lipseste de acaså o zi întreagå. Seara, când se întoarce o ia ursul, sotul ei la întrebåri:
-Unde ai fost, få, toatå ziua?
-M-a prins lupul în pådure si m-a violat trei zile la rând.
-Cum, få, cå lipsesti de azi dimineata.
-Nu, cå må mai duc si mâine si poimâine.
Reply
#88
Vulturul zbura linistit pe deasupra unor stanci. Se intalneste cu vulturoaica, aceasta il intreaba: Unde te duci vulture?
Vulturul: Ma duc sa-mi pun pula de fier!
A doua zi vulturul zbura aiurea in toate directiile, dadea greu din aripi, nu putea sa-si controleze zborul, la care vulturoaica il vede si-l intreaba:
-Unde te duci vulture?
Vulturul: Unde vrea pula mea!
Reply
#89
Intr-o zi trecea iepurasul prin padure cu un televizor color in brate. Se intilneste cu lupul.
- Ia uite, smechere, zice lupul, un televizor color, de unde ai facut rost de el ?
- Pai sa vezi cum a fost, zice iepurasul. Mergeam eu asa prin padure si dau peste vulpe. Si ea spune ce mai faci iepurasule, ca nu te-am mai vazut de mult, ia hai pe la mine in vizita. M-am dus, vulpea a pus masa, am mincat, dupa aia vulpea s-a dezbracat, s-a intins pe patul cel mare si a zis gata iepurasule, acum poti sa-mi iei ce am eu mai scump pe lume. La care eu m-am uitat in jur si am luat televizorul.
Reply
#90
da vad ca esti nesecat in bancuri....mai sti si altele??

pai pregateste cate un banc in engleza pt fiecare PD si cred ca ai sanse mari sa-ti dea prematch!

saracu urs Smile
Reply
« Next Oldest | Next Newest »


Forum Jump: