Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romanian thread - florin
http://www.romaniancenter.org/linkuri.html
este un link fain
Reply
Mesi miti ma bucur ca esti de partea mea..desi daca iti sare scorpia in cap o sa fie de rau.Pe mine m-a chelit de totSmile))
Ne incinta cu prezenta cu ce altceva???
Reply
Mai erau si alte persoane ca alexandra,esdr sau asa ceva,natalia..unde au plecat cu totii?..sau e noaptea si sunt si ei la grisulet?
Reply
Mai Octavian,se simte si ea bine ca este satula de barbati de mucava,vrea si ea ceva real,de asta ne tot provoaca ca o femme fatalle,ca mucavalele asa au facut-o sa se simta...Smile
Adevarul e ca noi o putem face sa se simta femeie adevarata,si nu vorbesc cu substrat aici,dar mai trebuie sa si vrei asta...
desi femeie adevarata este ceva din ce in ce mai rar.....
toate sunt "date" ca sa citez pe bubico,si cu copii la activ, ca de ce e bun se inmulteste repede,doar asa se pecetluieste dragostea adevarata,nu?
mi-e sila de ieftinismele astea care nici pret nu au,si au iz de salam de vara...Smile
Reply
lasa ma ca salam de vara cu rosii e beton...micam tot timpul.
Da de unde ai scos-o pe asta cu octavian ca ma cheama razvan..pardon tarzan.
iarasi iti face una declaratie de dragoste...haide ma ca deja exagereaza..
Reply
Smile))))))))))))
same history repeating.. am zis ca daca plec din romania scap de oltence,moldovence si fete de bucuresti(acum fara misto,le-am iubit din tot sufletul si le ador in continuare)si uite peste ce dau aici...Smile
Reply
totusi miti e beton pe linga alea "trebuie" sa recunosti.
Reply
si bubico care se uita acum cu un ochi extrem de critic la ce scriu...
Haide mai s-au uitat mai bine de x oameni de zece mii de ori chiar nu se baga nimeni in vorba?
Reply
Tarzan depinde de ce standard ai...one of my ex ,balerina la opera romana,acum lucreaza la Crazy horse ,paris,am poze,daca le vezi plingi..
alta miss,altele fete de super gasca ,ce mai m-au invata sa traiesc...
si alte lucruri care nu le pot spune ca sunt persoane mult prea cunoscute...
asa ca ce sa spun,da era beton,asa ca sa nu te fac sa te simti aiurea...Smile
Reply
gata ati adormit?
Reply
« Next Oldest | Next Newest »


Forum Jump: