Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romanian thread - florin
#11
Hai mai pui de romanasi pe unde umblati,sau mai bine spus postati..Smile)
Reply
#12
ai aplicat pe chirurgie daca nu gresesc. din diverse motive eu am hotarat sa merg pe IM, desi as fi vrut sa fac chirurgie... so, sunt curioasa unde ai primit interviuri? scoruri? ai avut USCE?
Reply
#13
usce de cind am venit,am lucrat ac asist medical in office de neuro,tre sa fac electrive conductive studies,emg,evoked potentials,eeg,apoi mi-am luat job intr-un spital,aici am reusit sa cunosc doctori,asa ma inceput un proiect de cercetare cu un chirurg,3 scrisori beton armat,scoruri ...1-90,2-89,certificat ecfmg,calificat ACLS,cam atit
Reply
#14
dac vrei sa faci chirurgie tre sa fii crazy .stai toata ziua in spital si viata sociala,forget about it...Smile)
Reply
#15
asta a fost principalul motiv pt care m-am razgandit...plus, desi am scoruri bune (251/246), n-am usce...
multa bafta! si la cat mai multe invitatii!


Reply
#16
sper sa prind ceva,eu sunt crazy,asa ca nu am nici o problema daca tre sa dorm in spital.....
dar daca ai o familie sau visezi la asa ceva tre sa te orientezi pe ceva mai soft,si cred ca ai ales bine
tre sa ai grija la programele de 2 lei care vor sa te inghita pentru a isi creste rank-ul,nu te lasa usor,daca nu iti place programul baga-ti picioarele..Smile
incearca sa gasesti un fel de a cistiga ceva experienta si de a face rost de citeve scrisori,daca tot poti sa vii in state din cind in cind, ar fii pacat
citeodata nu trebuie decit sa te bagi in seama cu un doctor si ti se deschide un nou orizont...
Bafta si tie,cu scorurile tale si un plus de efort poti avea aplicatia perfecta...
Reply
#17
pe unde umblati fartilor...Smile
Reply
#18
xyz aeiou abc usa ?
Reply
#19
Fratilor sau fartilor?
Adica ce vrei sa apui, ca suntem toti niste b..nosi?
Reply
#20
nu sa mor eu, de cind am tastat a iesit asa..Smile)
fara misto..
Reply
« Next Oldest | Next Newest »


Forum Jump: