Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romanian thread - florin
#31
andreea unde ai terminat?
eu 2000 bucuresti,seria 4
tu?
Reply
#32
Targu Mures seria 2 SmileSmile
Reply
#33
ai avut colegi de la militara?
Gabi iti spune ceva?
era un tip din Alexandria
Reply
#34


in anul meu nu a fost sectie militara dar stiu multi cu 1-2 ani mai mari sau 1-2 ani mai mici....
stiu un tip floricel din alexandria la militara......
Reply
#35
nu cred ca era el....
in fine,am fost in mure si am stat 1 luna pe o strada pe linga un club casa tieretului sau cam asa ceva...
si apoi dupa ce am avut un accident de masina am stat1 luna la orto in judetean...
Reply
#36
ai stat la caminele studentesti dupa descriere...ai luat cursul de med de urgenta a lui arafat?

nasol cu accidentul...se pare ca nu ai avut o experienta prea placuta in mures...

Pe unde ai interviurile? Poate avem comune...
Reply
#37
pai
eu am int pe chirurgie
Temple,drexle,wright,evms,huron,roanoke,north carolina,bronx
Reply
#38
Mama cu fiica merg la ginecolog , dupa ce fac controlul mama fetei se uita pe rezultate , totul era la fel numai la diagnosticul mamei scria HP si la al fetei HHP.
Se duce masa` inapoi si intreaba pe doctor ce inseamna HP? Doctorul ii raspunde HP=Himen Perforat , bun dar HHP ce inseaman? Doctorul ii raspunde HHP=Himen Harcea Parcea.
Reply
#39
Intre chirurgie si spitalul de nebuni era o strada, copaci pe-o parte si pe alta. Bula evadeaza de la nebuni si se urca intr-un copac cu un sac plin de pisici. Cand ajunge sus incepe sa arunce una cate una. Doctorii de jos:
- Bula, lasa pisicile in pace, nu vezi ca le omori, coboara mai bine si hai ca e ora de pastile
- Mai stati un pic dom` doctor, ca invat pisicile sa zboare
Intre timp arunca cate una, cate una, pisicile : miauuu buff, miauuuuuu bufff ...

Pe partea cealalta a drumului dom` doctor termina operatia, isi da jos halatul si se pregateste sa iasa :
- Mai fetelor, dar azi o sa ploua !
- Dom` doctor, cum v-ati dat seama, la radio ziceau ca o sa fie frumos azi
- Pai nu vedeti ce jos zboara pisicile astazi ?
Reply
#40
Un mos merge la doctor. Acesta il intreaba:
>- Cum stai cu inima, cu plaminii?
>- Foarte bine.
>- Dar e ceva care te supara?
>- Da, am o problema: cind fac sex, aud fluieraturi in urechi.
>- Ce virsta ai mata?
>- 83 de ani.
>- Pai la 83 de ani ce ai vrea sa auzi, aplauze?
Reply
« Next Oldest | Next Newest »


Forum Jump: