Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romanian thread - florin
ce e florine ca vad ca ai chef de vorba???eu unul ma gindesc ca ,daca mai postez aici o sa ma muste de fun* iarasi o prietena.
Oricum sa vezi ce am patit..am trimis thank you letters la mai multe programe..ca am avut interviuri strinse si astazi le-am gasit pe toate in posta...De ce?findca nu am scris adresa destinatarului jos..am facut exact invers ,specificind normal To si From..ce sa le fac alora??ssa le bag cuie in cap,sa le dau foc??
Sunt doi agenti postali care sunt chinezi..nimic nu inteleg in mama lor de partari din limba engleza.Maine le trimit din nou la prima ora ..ma gindesc cu priority email..doar ca sunt cam sase scrisori..Uff si una era pentru tigari..pe aia o trimit cu overnight!Smile)
Da ce stupiditate..bancurile cu prosti sunt nimica toata.
Reply
da bai da gindeste-te si tu cine sa mai vina aici daca toti oamenii sunt atacati..iti plac cainii..esti partar..nu iti plac pisicile esti doar un pseudointelectual..esti funny nu esti serios..nu esti funny...esti prea serios..si pot sa continui.
Cum sa ne ajutam intre noi daca in primul rind nu stabilim o relatie de prietenie de dialog..?
Care mai e pe aici..hai sa mai facem o caterinca ceva.!
Reply
sal Razvan,este amuzanta treaba cu scrisorile,de aia folosesc email. una peste alta pune adresa destinatarului pe fata unde lipesti timbrul si asta ar trebui sa fie de ajuns...
in general la asta se uita baietzii.
dar incearca si email,este mai ieftin si mai sigur..
legat de celelalte lucruri,ai dreptate,si eu credeam ca este diferit,ca ne-am selectat cumva,prin sita asta deasa,ca" nu oricine" ajunge sa faca medicina....
din pacate tre sa spun ca printre cei care au facut medicina,nu exceleaza anumite caracteristici ,benefice altor oameni,ba dimpotriva s-au ascutit unele laturi care nici nu ar trebui sa existe
Am tot crezut ca orice proces de selectie implica si o "autoeducare ".proces in care devenim mai toleranti,mai dispusi sa impartim ce avem,altfel spus mai oameni.
evident m-am inselat...
Am cunoscut multi oameni so far si pot spune ca am intilnit adevarate modele la oameni care nici nu stiu sa scrie,asa cum am intilnit contramodele la "personalitati" care vad medicina o sursa de bani sau ceva de "show off"
Asta este viata...ma bucur ca nu fac parte din aceasta categorie,stiu in mod sigur ce nu vreau sa ajung..Smile
Asadar Razvan din 100 de oameni care calca pe aici 1 te invata ceva deja esti cistigat,pe linga faptul ca vezi exemple care te "insira",asadar oricum ai pune-o tot esti cistigat.
Cosby a fost ptr mine cel din 100 care mi-a confirmat ceea ce stiam de mult: trebuie sa sapi adinc sa dai de ceva valoros...
Cam atit cu teoria pe ziua de azi,ce altceva ai mai facut,vazut si ai mai..... atit...Smile
Reply
tre sa iau lectii de tastat,nu am rabdare sa tst....erata:in loc de insira era inspira...Smile
Reply
1
-De ce e criza de elastic in Albania?
-Se pregatesc sa-si lanseze primul satelit artificial...

Reply
De ce e flota Albaniei blocata in port?
-S-a rupt una din cele doua vasle...
Reply
Dupa un raid aviatic asupra Bosniei albanezii sunt intrebati:
-De ce nu a participat si flota voastra aviatica?
-Era bolnav pilotul...
Reply
-De ce ies submarinele albaneze la suprafata din doua in doua minute?
-Ca sa respire vaslasii...
Reply
Cum distrugi un crucisator albanez ?
Il bagi in apa.
Reply
-Mama, daca o sa fiu o fata cuminte cind o sa fiu mare, o sa am si eu un sot?
-Da, fetita mea.
-Si daca nu o sa fiu o fata cuminte?
-Atunci o sa ai mai multi...
Reply
« Next Oldest | Next Newest »


Forum Jump: